joi, 22 decembrie 2011

Pace tuturor. Sărbători cu bine!

Cred că zicerea asta se potriveşte foarte bine timpului nostru şi timpului acestor sărbători. Gânduri bune!

4 comentarii:

Amelia & Mihai-Stefan CHIRCA spunea...

Sarbatori fericite, cu sanatate si pace!

Traveling Hawk spunea...

De Craciun am fost departe dar am revenit ieri, asa ca iti doresc acum un An Nou fericit, cu sanatate si belsug, precum si cu excursii minunate!

Cristina DUMITRU spunea...

La Multi Ani!!!!

Viorel Iraşcu spunea...

Va multumesc, si va intorc cu simpatie urarile. Si eu am revenit ieri de pe alte meleaguri si abia astept sa ma apuc de treaba asta virtuala. Un An Nou fericit!

Cascada Pișoaia din Munții Bihor, voalul de apă cu travertin

  Sat Nemeș, comuna Vidra, Județul Alba, Munții Bihor, Grupa Apuseni Septembrie 2010             Dacă te uiţi pe hartă, această cascadă ...